Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Shtepi Private ne Kamez (ID BV055) Tirane

 • €235,000
Kamëz, Bashkia Kamëz, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1030, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Shtepi Private ne Kamez (ID BV055) Tirane

Kamëz, Bashkia Kamëz, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1030, Shqipëria
 • €235,000

Overview

Property ID: BV055
 • Vila
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1500

Description

Ne Kamez, ne Rrugen e Albaneve, Prane Bulevardit Blu, shitet shtepi private 2-Kateshe, me siperfaqe trualli 1500 m2 dhe siperfaqe ndertimi te dyja katet bashke  320 m2, ndertim i ri, me hipoteke, i mobiluar ne menyre bashkekohore, tarace e izoluar. Kati pare organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambientin e gatimit, dhoma matrimoniale dhoma dytesore e gjumit dhe tualeti. Kati i dyte organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambientin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, koridori lidhes, tualeti dhe balkonet. Ndodhet ne nje zone teper te qete dhe te sigurte te Tiranes.

Cmimi 235.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Casa Italia, Dogana, Kamez, Kashar, Vaqarr, Vora, Zona Industriale, Zone Periferike
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 11, 2022 at 9:24 am
 • Property ID: BV055
 • Price: €235,000
 • Property Size: 1500
 • Bedrooms: 4
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT