Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Shtepi Private Tek 5-Maji (ID BV049) Tirane

 • €200,000
Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Shitje TĂ« PĂ«rzgjedhura

Shitet Shtepi Private Tek 5-Maji (ID BV049) Tirane

Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €200,000

Overview

Property ID: BV049
 • Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 200
 • m2

Description

Tek rruga 5-Maji prane shkolles Tirana Jone, shitet shtepi private me siperfaqe trualli 200 m2 dhe siperfaqe ndertimi 90 m2 me hipoteke. Shtepia organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, 2 dhomat e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete sa me komode.

Cmimi 200000 euro

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Farmacia 10, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Njazi Meka, Restorant Durresi, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit, Shkolla Kuqe, Stacioni i Trenit
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on May 26, 2022 at 12:37 pm
 • Property ID: BV049
 • Price: €200,000
 • Property Size: 200 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Vila
 • Property Status: PĂ«r Shitje
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM