Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Shtepi Private Tek Kodra E Priftit (ID BV058) Tirane

 • €90,000
Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1007, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Shtepi Private Tek Kodra E Priftit (ID BV058) Tirane

Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1007, Shqipëria
 • €90,000

Overview

Property ID: BV058
 • Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 212
 • m2

Description

Tek Kodra Priftit, ne rrugen Leandro Zoto, prane shkolles Mrekullia shitet shtepi private 2+1 me siperfaqe totale 212 m nga te cilat 80 m2 eshte shtepia 2+1, mund te behet kati i 2-te, me hipoteke, tarace e izoluar se fundmi, bosh, aktualisht e dhene me qera, oborr, peme frutore. Shtepia organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matirmoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe veranda e vogel.

Cmimi 90.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Dajti, Fresku, Kinostudio, Kodra e Priftit, Njazi Meka, Oxhaku, Porcelani, Shkolla e Bashkuar, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 19, 2022 at 4:18 pm
 • Property ID: BV058
 • Price: €90,000
 • Property Size: 212 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda