Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Toke Are Ne Lac (ID BT37)

 • €41,000
Laç, Bashkia Kurbin, Qarku i Lezhës, Shqipëria veriore, 4701, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Toke Are Ne Lac (ID BT37)

Laç, Bashkia Kurbin, Qarku i Lezhës, Shqipëria veriore, 4701, Shqipëria
 • €41,000

Overview

Property ID: BT37
 • Toka
 • Property Type
 • 14000
 • m2

Description

Ne Lac prane Kuarc shitet toke are me siperfaqe 14.000 m2, prane rruges kryesore, me hipoteke, e rivlersuar, toka eshte punuar dhe mbjelle prej vitesh me grure. E pershtatshme per ferme, agrturizem dhe prodhime bujqesore. Ndodhet ne nje zone teper te aksesueshme.

Cmimi 41.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Zone Periferike
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 29, 2022 at 3:20 pm
 • Property ID: BT37
 • Price: €41,000
 • Property Size: 14000 m2
 • Property Type: Toka
 • Property Status: Për Shitje

Features

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda