Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Toke Ne Baldushk (ID BT31) Tirane

 • €600,000
Baldushk, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1035, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Toke Ne Baldushk (ID BT31) Tirane

Baldushk, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1035, Shqipëria
 • €600,000

Overview

Property ID: BT31
 • Toka
 • Property Type
 • 119000
 • m2

Description

Ne Baldushk shitet toke pyll me siperfaqe 11,9 hektare, toka eshte e mbjelle me peme te ndryshme si bredha, lisa, ne proces hipotekimi. Ndodhet ne periferi te Tiranes dhe ofron mundesine ideale per ndertimin e komplekseve te vilva ose shfrytezimin e lendes drusore.

Cmimi 600.000 Euro(5€/m2)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Zone Periferike
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 18, 2022 at 2:28 pm
 • Property ID: BT31
 • Price: €600,000
 • Property Size: 119000 m2
 • Property Type: Toka
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra