Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Toke ne Sauk te Ri (ID BT22) Tirane

 • €75,000
Sauk, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Toke ne Sauk te Ri (ID BT22) Tirane

Sauk, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €75,000

Overview

Property ID: BT22
 • Toka
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 580
 • m2

Description

Ne Sauk te Ri, prane Akademise se Sigurise, shitet 580 m2 toke  are, ME HIPOTEKE, aktualisht eshte toke are por mund te kthehet lehte ne truall, ndodhet brenda planit urbanistik per ndertim vile deri ne 2.5 kate. Jane te perfunduara kanalizimi i ujerave te zeza, rrjetit ujor te pijshem dhe energjise elektrike. Prona ndodhet ne pozicionim me pamje te lire dhe me ajer te paster.

Cmimi 75.000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Liqeni Tiranes, Prane gjuheve te huaja, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Sauk, Selitë, Stadiumi Air Albania, Zone Periferike
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 18, 2022 at 12:54 pm
 • Property ID: BT22
 • Price: €75,000
 • Property Size: 580 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Toka
 • Property Status: Për Shitje

Features

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT