Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Toke Truall tek Liqeni i Farkes (ID BT35) Tirane

 • €1,350,000
Liqeni i Farkës, Mollasej (Farka e Vogël), Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Toke Truall tek Liqeni i Farkes (ID BT35) Tirane

Liqeni i Farkës, Mollasej (Farka e Vogël), Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
 • €1,350,000

Overview

Property ID: BT35
 • Toka
 • Property Type
 • 9000
 • m2

Description

Ne Farke, Me pamje nga Liqeni i Farkes, shitet toke truall me siperfaqe 9000 m2, ME HIPOTEKE. Trualli ndodhet totalisht me pamje nga Liqeni i Faarkes , e shfrytezueshme per ndetim kompleks vilash, rezidenca, park, restorante etj.  Ndodhet ne nje zone teper te qete dhe lehtesisht e aksesueshme.

Cmimi 1.350.000 Euro

 • City Tiranë
 • Area Farke
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 28, 2022 at 2:24 pm
 • Property ID: BT35
 • Price: €1,350,000
 • Property Size: 9000 m2
 • Property Type: Toka
 • Property Status: Për Shitje

Features

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT