Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Trruall+Magazine ne Kombinat (ID BSHM3) Tirane

 • €135,000
Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Shitje TĂ« PĂ«rzgjedhura

Shitet Trruall+Magazine ne Kombinat (ID BSHM3) Tirane

Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €135,000

Overview

Property ID: BSHM3
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 400
 • m2

Description

Ne Kombinat , prane Rruges Llazi Miho, shitet Truall me siperfaqe 300 m2 + magazine me siperfaqe ndertimi 100 m2, ME HIPOTEKE, buze rruges kryesore. Nje mundesi shume e mire per investimi, pasi ndodhen ne nje zone ne zhvillim. Ndodhet ne nje zone dhe me magazina te tjera prane.

Cmimi 135.000 euro

 • City TiranĂ«
 • Area 21 Dhjetori, Astir, Astiri Unaza e Re, Fusha e Aviacionit, Globe, Kombinat, Kompleksi Delijorgji, Pallati me Shigjeta, Rruga e KavajĂ«s
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on May 9, 2022 at 11:25 am
 • Property ID: BSHM3
 • Price: €135,000
 • Property Size: 400 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Status: PĂ«r Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT