Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Truall Prane Liqenit Te Farkes (ID BT24) Tirane

 • €6,075,000
Liqeni i Farkës, Mollasej (Farka e Vogël), Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Truall Prane Liqenit Te Farkes (ID BT24) Tirane

Liqeni i Farkës, Mollasej (Farka e Vogël), Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
 • €6,075,000

Overview

Property ID: BT24
 • Toka
 • Property Type
 • 45000
 • m2

Description

Prane liqenit te Farkes shitet Toke truall me siperfaqe 45.000 m2, me hipoteke, zone e studiuar dhe e pershtatshme per ndertim vilash, me projekt per ndertim vilash gati. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te kerkuara per ndertim vilash. Mundesi teper e mire investimi.

Cmimi 6.075.000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Berzhite, Farke, Sauk, Zone Periferike
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 1, 2022 at 1:20 pm
 • Property ID: BT24
 • Price: €6,075,000
 • Property Size: 45000 m2
 • Property Type: Toka
 • Property Status: Për Shitje

Features

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra