Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Truall per ndertimPrane Uzines Autotraktoreve (ID BT24) Tirane

 • €250
Shkozë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1004, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Jepet Truall per ndertimPrane Uzines Autotraktoreve (ID BT24) Tirane

Shkozë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1004, Shqipëria
 • €250

Overview

Property ID: BT24
 • Toka
 • Property Type
 • 3700
 • m2

Description

Ne Shkoze, prane Uzines se  Autotraktoreve , shitet Toke truall me siperfaqe 3700 m2, me hipoteke, zone e studiuar per ndertim , i pershtatshem per ndertim vilash dhe pallate deri ne 8-katesh. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te kerkuara per ndertim vilash. Mundesi teper e mire investimi.

Cmimi 250  euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Kafja e Rremes, Kodra e Priftit, Uzina e Traktorëve, Zone Periferike
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 6, 2022 at 7:53 am
 • Property ID: BT24
 • Price: €250
 • Property Size: 3700 m2
 • Property Type: Toka
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra