Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Truall + Shtepi E Vjeter Ne Ali Dem (ID BT28) Tirane

 • €120,000
Ali Demi, Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Truall + Shtepi E Vjeter Ne Ali Dem (ID BT28) Tirane

Ali Demi, Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €120,000

Overview

Property ID: BT28
 • Toka, Vila
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 216
 • m2

Description

Ne Ali Dem prane ish Markates shitet truall+shtepi e vjeter per ndertim me siperfaqe totale 216 m2 nga te cilat 76 m2 eshte ndertim, trualli eshte me hipoteke dhe i pershtatshem per ndertim. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes.

Cmimi 120.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Kodra e Priftit, Qyteti Studenti, Rruga Bardhyl, Rruga Mihal Grameno, Shkolla Kuqe, Tefta Tashko Koci, Tregu Elektrik, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 1, 2022 at 9:29 am
 • Property ID: BT28
 • Price: €120,000
 • Property Size: 216 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Toka, Vila
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda