Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Vile 2-Kate Per Dyqane Dhe Zyra Prane Stadiumi Selman Stermasi (ID BZ212) Tirane

 • €300,000
Stadiumi "Selman Stermasi", Rruga Emin Duraku, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Vile 2-Kate Per Dyqane Dhe Zyra Prane Stadiumi Selman Stermasi (ID BZ212) Tirane

Stadiumi "Selman Stermasi", Rruga Emin Duraku, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €300,000

Overview

Property ID: BZ212
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 120
 • m2

Description

Prane stadiumit Selman Stermasi shitet vile 2-katshe me siperfaqe totale 120 m2, secili kat ka nga 60 m2, ndertim relativisht i ri, me hipoteke, me fasade xhami, 1 tualet per te dyja katatet. Kati i pare organizohet nga 2 dyqane te cilet aktualisht jane te dhene me qera, tualeti dhe pjesa e shkalleve. Kati i dyte organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE. Vila ndodhet ne nje nga vendet me te frekuentuara dhe te kerkuara te Tiranes dhe eshte nje mundesi e mire investimi per cdo biznes.

Cmimi 300.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Garda, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Rezidenca Kodra e Diellit, Shallvaret, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Tirane e Re, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 8, 2021 at 12:51 pm
 • Property ID: BZ212
 • Price: €300,000
 • Property Size: 120 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda