Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Vile 2-Katshe Ne Durres Prane Plepave (ID BV015) Durres

 • €137,000
Plepat, SH85, Durrës, Durrësi, Qarku i Durrësit, Shqipëria veriore, 2001, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Vile 2-Katshe Ne Durres Prane Plepave (ID BV015) Durres

Plepat, SH85, Durrës, Durrësi, Qarku i Durrësit, Shqipëria veriore, 2001, Shqipëria
 • €137,000

Overview

Property ID: BV015
 • Apartamente, Garazhe, Vila
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 4
 • Garages
 • 978
 • m2
 • 2021
 • Year Built

Description

Ne Durres 5km pa vajtur tek plepat ne rrugen nacionale Tirane-Durres shitet vile 2-katshe me siperfaqe 228 m2 dhe truall 750 m2, 4 poste parkimi, ambjenti i jashtem eshte i gjelberuar me bime, ka nje llozhe me nje tavoline dhe 4 karrike, ka furre druri, vila ka 2 ballkone dhe verande te madhe, bosh e pa mobiluar, open space, hidro izolim, me hipoteke. Cdo kat vile eshte i organizuar nga salloni i ndenjes, 2 dhoma gjumi, koridori lidhes, tualeti dhe veranda e madhe, ndertim i vitit 2021, sistem vadites per tapet e barit. Vila ndodhet mes ajrit te paster dhe larg zhurmave dhe ne nje zone e cila po behet gjithnje e me e kerkuar, ndodhet 5 km larg plazhit te plepave dhe 20 minuta larg nga tirana. Mundesi shume e mire investimi per kedo.

Cmimi 137.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 11, 2021 at 1:26 pm
 • Property ID: BV015
 • Price: €137,000
 • Property Size: 978 m2
 • Bedrooms: 4
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 2
 • Garages: 4
 • Year Built : 2021
 • Property Type: Apartamente, Garazhe, Vila
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda