Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet/Jepet Me Qera Vile 3 Kate Tek Varri i Bamit (ID BV039) Tirane

 • €370,000
Rruga Sadik Petrela, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet/Jepet Me Qera Vile 3 Kate Tek Varri i Bamit (ID BV039) Tirane

Rruga Sadik Petrela, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €370,000

Overview

Property ID: BV039
 • Vila
 • Property Type
 • 7
 • Bedrooms
 • 5
 • Bathrooms
 • 340
 • m2

Description

Tek Varri i Bamit, ne rrugen Sadik Petrela, prane Venue shitet/jepet me qera vile 3 katshe me siperfaqe trualli 340 m2, kati 1 me siperfaqe 112,8 m2 i organizuar ne dy 1+1 secila me hyrje me vete, kati 2 me siperfaqe 138 m2+27 m2 verande dhe shkalle dhe organizohet nga nje hyrje 2+1+2 tualete+ambjent gatimi ne vete, kati 3 ka siperfaqe 134 m2+25 m2 verande dhe shkalle, me cati, i pa mobiliuar, ballkon rreth gjithe shtepise, trualli ne proces hipotekimi. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete komode. Mundesi shume e mire investimi.

Cmimi 370.000 Euro (i diskutueshem)

Jepet Me Qera 2500 Euro|Muaj i diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Allias, Fresku, Kinostudio, Kodra e Priftit, Njazi Meka, Oxhaku, Porcelani, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 15, 2022 at 10:12 am
 • Property ID: BV039
 • Price: €370,000
 • Property Size: 340 m2
 • Bedrooms: 7
 • Rooms: 10
 • Bathrooms: 5
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Qera, Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda