Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Vile 3-Kateshe Prane Kodres Se Priftit (ID BV025) Tirane

 • €400,000
Kodra E. Priftit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Vile 3-Kateshe Prane Kodres Se Priftit (ID BV025) Tirane

Kodra E. Priftit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €400,000

Overview

Property ID: BV025
 • Vila
 • Property Type
 • 7
 • Bedrooms
 • 6
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 470
 • m2

Description

Prane Kodres Se Priftit tek disco Venue shitet vile 3-katshe me siperfaqe totale 470 m2 nga te cilat 230 m2 eshte trualli(bashke me siperfaqen e ndertimit) dhe 340 m2 jane ndertim, ndertim i ri, me hipoteke, oborr dhe toke rreth e qark viles 130 m2, kati 1 ka siperfaqe 100 m2, ka nevoje per dyer dhe dritare dhe per tu lyer, organizohet ne nje hyrje 1+1+2 tualete+ garazhd i madh. Kati 2 ka siperfaqe 120 m2, 3+1+2 tualete+2 ballkone, eshte totalisht i perfunduar, kati i 3-te ka siperfaqe 120 m2, 3+1+2 tualete+2 ballkone, i mungojne vetem dritaret dhe ka nevoje per tu lyer. Kati 4 ka siperfaqe 120 m2, ka te perfunduara vetem kolonat mbajtese dhe mjafton per te mare vetem nje leje per vazhdimin e punimeve ne bashki per ta perfunduar, ka te njejtin projekt si kati 2 dhe 3. Vila ndodhet ne nje zone teper te qete dhe te sigurte dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jetese sa me komode.

Cmimi 400.000 Euro i diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Fresku, Kinostudio, Kodra e Priftit, Oxhaku, Porcelani, Profarma, Shkolla e Bashkuar, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 16, 2021 at 8:54 am
 • Property ID: BV025
 • Price: €400,000
 • Property Size: 470 m2
 • Bedrooms: 7
 • Rooms: 10
 • Bathrooms: 6
 • Garage: 1
 • Garage Size: 40 m2
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda