Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Vile 3 Katshe Ne Fresk (ID BV035) Tirane

 • €399,000
Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Vile 3 Katshe Ne Fresk (ID BV035) Tirane

Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €399,000

Overview

Property ID: BV035
 • Vila
 • Property Type
 • 6
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 430
 • m2
 • 2005-2006
 • Year Built

Description

Ne Fresk prane Teleferikut shitet vile 3 Katshe me siperfaqe trualli 430 m2, siperfaqe ndertimi 411,7 m2(116,5 m2 themeli), ndertim i ri (2005-2006), i mobiluar, me hipoteke, kati 1 dhe 3 me parket, peme frutore, pus uji, oborr rreth shtepise, lartesia 3 meter, dritare dopio xham, grila, tavane te varura, sistem alarmi, tavane te varura. Vila organizohet kati 1 me siperfaqe 116,5 m2 garazhd i madh per 2 makina dhe shtepi 1+1 dhe shkallet. Kati 2 ka siperfaqe 116,7 m2, 3+1+ambjent gatimi ne vete, cdo dhome me dalje ne ballkon dhe shkallet. Kati 3 me siperfaqe 116,7 m2, 2+1 mund te behet 3+1, dhoma e gjumit dhe salloni me dalje ne ballkon dhe shkallet. Ndodhet ne nje zone teper te qete dhe te sigurte qe ka mare nje hov te madh zhvillimi kohet e fundit.

Cmimi 399.000€

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Dajti, Farmacia 10, Fresku, Kafja e Rremes, Kinostudio, Kodra e Priftit, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Linze, Njazi Meka, Oxhaku, Paskuqan, Porcelani, Priske, Profarma, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Tregu Industrial, Tufinë, UET, Uzina e Traktorëve, Varri Bamit, Xhamlliku, Zone Periferike
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 22, 2022 at 3:01 pm
 • Property ID: BV035
 • Price: €399,000
 • Property Size: 430 m2
 • Bedrooms: 6
 • Rooms: 9
 • Bathrooms: 3
 • Year Built : 2005-2006
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda