Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Vile 3 Katshe Tek Varri i Bamit (ID BV064) Tirane

 • €430,000
Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1004, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Vile 3 Katshe Tek Varri i Bamit (ID BV064) Tirane

Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1004, Shqipëria
 • €430,000

Overview

Property ID: BV064
 • Vila
 • Property Type
 • 6
 • Bedrooms
 • 4
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 491
 • m2

Description

Tek Varri i Bamit prane ish tregut te Beksave shitet vile 3 katshe me siperfaqe trualli 350 m2 dhe ndertim 491 m2 nga te cilat 141 m2 kati 1 me siperfaqe 141 m2, OPEN SPACE, aktualisht perdorit si garazhd dhe magazine, kati 2 dhe 3 me siperfaqe 175 m2 te organizuara ne 3+1+2 tualete+ ambjent gatimi me vete, ballkon rreth e rrotull shtepise(vtm nje dhome nuk ka dalje ne ballkon, ndertim i vitit 2003, tarace e izoluar, me hipoteke, e rivlersuar, oborr rrethues, dritare dopio xham, e mobiluar.

Cmimi 430.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Allias, Brryli, Farmacia 10, Fresku, Kafja e Rremes, Kinostudio, Kodra e Priftit, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Njazi Meka, Oxhaku, Porcelani, Restorant Durresi, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Tregu Industrial, Tufinë, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 4, 2022 at 9:35 am
 • Property ID: BV064
 • Price: €430,000
 • Property Size: 491 m2
 • Bedrooms: 6
 • Rooms: 11
 • Bathrooms: 4
 • Garage: 1
 • Garage Size: 141 m2
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 1-3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda