Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Vile 3-Katshe Tek Vilat Gjermane (ID BV032) Tirane

 • €400,000
Rruga Vilat Gjermane, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Vile 3-Katshe Tek Vilat Gjermane (ID BV032) Tirane

Rruga Vilat Gjermane, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €400,000

Overview

Property ID: BV032
 • Vila
 • Property Type
 • 5
 • Bedrooms
 • 5
 • Bathrooms
 • 300
 • m2

Description

Tek Vilat Gjermane shitet vile 3-katshe me siperfaqe trualli 300 m2 dhe siperfaqe ndertimi 150 m2 per cdo kat, me hipoteke, kati 1 OPEN SPACE, 1 tualet, me pare ka funksionuar si restorant, kati 2 dhe 3 jane 2+1+2 tualete, 50 m2 ballkon rreth gjithe shtepise, cati, oborr per 4 makina. Vila organizohet kati 1 OPEN SPACE dhe tualet, kati 2 dhe 3 nga salloni i ndenjes dhe ambjenti i gatimit, 2 dhomat e gjumit, 2 tualetet dhe ballkonet. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te sigurta te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete sa me komode.

Cmimi 400.000 Euro (i diskutueshem)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Farke, Garda, Liceu Artistik, Liqeni Tiranes, Prane gjuheve te huaja, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Sauk, Shkolla e Baletit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 25, 2022 at 8:36 am
 • Property ID: BV032
 • Price: €400,000
 • Property Size: 300 m2
 • Bedrooms: 5
 • Rooms: 7
 • Bathrooms: 5
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda