Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Vile 4-Katshe Tek Xhamllkiku (ID BV013) Tirane

 • €500,000
Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Vile 4-Katshe Tek Xhamllkiku (ID BV013) Tirane

Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €500,000

Overview

Property ID: BV013
 • Apartamente, Vila
 • Property Type
 • 8
 • Bedrooms
 • 7
 • Bathrooms
 • 850

Description

Tek Xhamlliku shitet vile 4-katshe me siperfaqe totale 850 m2, kati i pare dyqan me siperfaqe 100,4 m2 dhe lartesi 4,5 m, kati 2-te, 3-te dhe 4 jane me siperfaqe 200 m2, kati  dyte ka lartesi 3,9 m, kati i 3-te ka lartesi 2,9 m dhe kati i katert ka lartesi 2,7m. Kati i pare organizohet nga show roomi, tualeti dhe zyra(aktualisht perdoret si servis). Kati i dyte organizohet nga 2 dhoma te medha gjumi dhe nje e vogel me, soxhorno, amjenti i gatimit ne vete, ballkoni rrethues, depo dhe 2 tualete. Kati i 3-te ndahet ne 2 hyrje 1+1+ballkon. Kati i 4 eshte i ndertuar me dru dhe organizohet nga 3 dhoma te medha gjumi, salloni i ndenjes, tualeti dhe nga nje verande e madhe. Vila ka dhe oborr perpara. Mundesi per te bere dhe ndertim siper pasi themelet e viles jane teper te forta. Vila ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit dhe ne nje nga lagjet me te vjetra te Tiranes.

Cmimi 500.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brryli, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Medreseja, Rruga Bardhyl, Tefta Tashko Koci, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 28, 2021 at 4:20 pm
 • Property ID: BV013
 • Price: €500,000
 • Property Size: 850
 • Bedrooms: 8
 • Rooms: 12
 • Bathrooms: 7
 • Property Type: Apartamente, Vila
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda