Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet ose Jepet me Qera Vile ne Sauk (ID BV022) Tirane

 • €1,000
Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera PĂ«r Shitje

Shitet ose Jepet me Qera Vile ne Sauk (ID BV022) Tirane

Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,000

Overview

Property ID: BV022
 • Hotele, Vila
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 3
 • Garages
 • 680
 • m2

Description

Ne Sauk, 700 meter larg nga Liqeni Artificial i Tiranes, shitet ose jepet me qera vile 4-kateshe, me siperfaqe trualli 400 m2 dhe 680 m2 eshte siperfaqe ndertimi. Vile 4 katshe, ndertese moderne e re, me hipoteke te rregullt. Vila eshte e organizuar ne 4 kate ndertimi, kati i pare perfshin  garazhin e viles. Kati i dyte dhe kati i trete jane secili me siperfaqe 200 m2, te organizuar secila nga hyrjet nga, 3 dhoma gjumi, sallon, kuzhine, 3 ballkon dhe 3 tualete dhe jane te mobiluara ne menyre bashkekohore, me ashensor. Kati i katert eshte hapesire open space dhe mund te organizohet sipas deshires se klientit. Ndodhet ne nje zone teper te qete  dhe te sigurte, me te gjitha fasilitetet prane. Vila mund te jepet me qera  me kate te vecuara ose e gjitha bashke.

Jepet me qera 1000 euro

Shitet 550000 euro

 

 • City TiranĂ«
 • Area Farke, Garda, Liqeni Tiranes, Qyteti Studenti, Sauk
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on October 5, 2021 at 12:30 pm
 • Property ID: BV022
 • Price: €1,000
 • Property Size: 680 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 3
 • Garages: 3
 • Property Type: Hotele, Vila
 • Property Status: PĂ«r Qera, PĂ«r Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT