Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Zgare tek Pazari i Ri (ID BSHZ01) Tirane

 • €770,000
Sheshi Avni Rustemi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Zgare tek Pazari i Ri (ID BSHZ01) Tirane

Sheshi Avni Rustemi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €770,000

Overview

Property ID: BSHZ01
 • Dyqane, Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 2
 • Bathrooms
 • 100
 • m2

Description

Tek Pazari i Ri, prane Sheshit Avni Rustemi, shitet zgare me siperfaqe 100 m2, kati 0, pallat i ri, me hipoteke te rregullt, me fasade xhami, 2 tualete, hapsire e jashtme si para ashtu dhe pas lokalit, totalisht i arreduar ne menyre bashkekohore, sistem aspirimi dhe kondicionimi, 2 dalje edhe nga para edhe nga prapa, ambjenti eshte totalisht i investuar dhe i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme per nje ambient zgare. Ambienti eshte i organizuar nga pjesa e brendshme e cila ka siperfaqe 100 m2 ne te cilen jane vendosur 10 tavolina dhe dalje  ne pjesen e pasme me 11 m2 e shfrytezueshme gjithashtu. Ndodhet ne nje zone teper te populluar dhe te frekuentuar nga njerzit, 5 minuta larg nga qendra.

Cmimi Shitjes 770000 Euro

 • City Tiranë
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Hoxha Tahsim, Pazari i Ri, Qender, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 18, 2021 at 2:28 pm
 • Property ID: BSHZ01
 • Price: €770,000
 • Property Size: 100 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Dyqane, Lokale
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT