Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Zyre Prane 21 Dhjetorit (ID BZ14) Tirane

 • €106,600
Shkolla 9-vjeçare "Pjetër Budi", Rruga Nikolla Lena, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Zyre Prane 21 Dhjetorit (ID BZ14) Tirane

Shkolla 9-vjeçare "Pjetër Budi", Rruga Nikolla Lena, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €106,600

Overview

Property ID: BZ14
 • Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 41
 • m2

Description

Prane 21 Dhjetorit shitet zyre me siperfaqe 41 m2, kati 0, pallat i ri, me hipoteke, totalisht i restaurar, 1 tualet, mundesi parkimi ne zone, i mobiluar. Zyra organizohet nga 2 ambjente te ndara me xham dhe tualeti, jo ne rruge kryesore. Ndodhet ne nje zone teper te kerkuar nga njerzit.

Cmimi 106.600 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Ish-Ekspozita, Myslym Shyri, Rruga Bogdanve, Rruga e Kavajës, Tirane e Re, Tregu Cam, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 21, 2022 at 2:54 pm
 • Property ID: BZ14
 • Price: €106,600
 • Property Size: 41 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda