Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Zyre Tek Rruga E Elbasnit (ID BZ13) Tirane

 • €45,000
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Zyre Tek Rruga E Elbasnit (ID BZ13) Tirane

Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €45,000

Overview

Property ID: BZ13
 • Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 20
 • m2

Description

Tek rruga e Elbasanit shitet zyre me siperfaqe 20 m2, kati 2 teknik, pallat i ri, sistem terrakote, termo-hidro izolim, me ashensor, orjentimi lindje, me hipoteke, rruge kryesore, 1 tualet i perbashket per 2 zyra. Zyra organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 45.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Garda, Liceu Artistik, Liqeni Tiranes, Pazari i Ri, Prane gjuheve te huaja, Qender, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Shallvaret, Shkolla e Baletit, Stadiumi Air Albania, Tirane e Re, Tregu Cam
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 25, 2022 at 3:46 pm
 • Property ID: BZ13
 • Price: €45,000
 • Property Size: 20 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda