Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitetje Biznesi Fast Food Tek Komuna e Parisit (ID BSHB21) Tirane

 • €25,000
Kristal Center, Rruga Ndrek Luca, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitetje Biznesi Fast Food Tek Komuna e Parisit (ID BSHB21) Tirane

Kristal Center, Rruga Ndrek Luca, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €25,000

Overview

Property ID: BSHB21
 • Shitje Biznesi
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 50
 • m2

Description

Tek Komuna e Parisit, shitet biznes Fast-Food, me siperfaqe 50 m2, me fasade xhami, ne rruge kryesore, me hyrje direkt nga trotuari kryesor. Biznesi shitet me te gjitha pajisjet per fast-food. Ambjenti organizohet nga pjesa e show room-it ne te cilen jane te vendosura tavolinat dhe karriget, dhe tualeti. Biznesi eshte me klientele te rregullt , me pune te ngritur prej 20 vitesh, me xhiro ditore 45.000 leke pune e ngritur vetem nga klientela ne ambient ( pa delivery). Ndodhet ne nje nga zonat me frekuentuara dhe te kerkuara te qytetit.

Qeraja mujore e ambientit eshte 650 euro ne muaj.

Shitet Biznes 25000 euro

 • City Tiranë
 • Area Blloku, Garda, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kristal Center, Selitë, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 6, 2022 at 12:18 pm
 • Property ID: BSHB21
 • Price: €25,000
 • Property Size: 50 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Shitje Biznesi
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT