Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitetje Biznesi Tabakino prane Qendres (ID BSHB19) Tirane

 • €5,800
Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitetje Biznesi Tabakino prane Qendres (ID BSHB19) Tirane

Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €5,800

Overview

Property ID: BSHB19
 • Shitje Biznesi
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 24
 • m2

Description

Afer me Qendren, shitet biznes Tabacino me siperfaqe 24 m2, me fasade xhami, ne rruge kryesore, me hyrje direkt nga trotuari kryesor. Biznesi shitet me te gjitha pajisjet dhe mallin qe ka ne dyqan, mund te instaloet edhe sistemi per rimbushje te kartave telefonike ose  Ambjenti organizohet nga pjesa e show room-it, ne te gjitha kanet me rafte, sergjena dhe banak. Aktualisht ndodhet ne nje nga zonat me frekuentuara dhe te kerkuara te qytetit. Qeraja mujore e ambientit eshte 500 euro ne muaj.

Shitet Biznes 5800 euro

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Gjergj Fishta, Myslym Shyri, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Sheshi Willson, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 30, 2021 at 4:01 pm
 • Property ID: BSHB19
 • Price: €5,800
 • Property Size: 24 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Shitje Biznesi
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra