Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitje Biznes Lokal prane Delijorgjit (ID BSHB8) Tirane

 • €28,000
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitje Biznes Lokal prane Delijorgjit (ID BSHB8) Tirane

Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €28,000

Overview

Property ID: BSHB8
 • Lokale, Shitje Biznesi
 • Property Type
 • 2
 • Bathrooms
 • 150
 • m2

Description

Prane Delijorgjit, ne rrugen e Kavajes, shitet biznes lokal, ne pallat te ri, kati 0. Siperfaqe e brendshme 60 m2 kati 1, 25 m2 kati 2 dhe 65 m2 verande jashte, 2 banjo. Lokali eshte ne gjendje funksionale, me klientele te ngritur, pozicion te favorshem.

Shitet        28 000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Astiri Unaza e Re, Fusha e Aviacionit, Globe, Ish-Ekspozita, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Kontakt / Magnet, Kompleksi Square 21, Pallati me Shigjeta, Rruga e Kavajës, Tirane e Re, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 11, 2021 at 1:47 pm
 • Property ID: BSHB8
 • Price: €28,000
 • Property Size: 150 m2
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Lokale, Shitje Biznesi
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra