Mirë se vini në Bela Real Estate

Shtepi private 1+1 me qera tek 21 Dhjetori (ID BV231) Tirane

 • €300
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Shtepi private 1+1 me qera tek 21 Dhjetori (ID BV231) Tirane

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: BV231
 • Vila
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 50
 • m2

Description

Tek 21 Dhjetori jepet me qera shtepi private 1+1 , 1 kateshe , me siperfaqe 50m2 , me oborr. Ambjenti organizohet ne dhome gjumi , sallon ndjenje dhe tualet , vendparkim , oborr. Eshte e mobiluar ne menyre bashkekohore me te gjitha kushet.

Jepet me qera 300 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Fusha e Aviacionit, Globe, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Square 21, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Shallvaret, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania, Stadiumi Dinamo, Tirane e Re, UET, Vasil Shanto, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 24, 2021 at 12:37 pm
 • Property ID: BV231
 • Price: €300
 • Property Size: 50 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi