Mirë se vini në Bela Real Estate

Shtepi Private 1+1 Ne Shitje Prane Komisariatit nr.4 (ID BV04) Tirane

 • €55,000
Rruga Fitnete Rexha, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shtepi Private 1+1 Ne Shitje Prane Komisariatit nr.4 (ID BV04) Tirane

Rruga Fitnete Rexha, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €55,000

Overview

Property ID: BV04
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • m2

Description

Ne rrugen “Fitnete Rexha”, prane Komisariatit nr.4, shitet shtepi private 1+1, me siperfaqe 100 m2 (50 m2 ne hipoteke), i rikonstruktuar  nga themelet. Shtepia perbehet nga sallon ndenje, kend gatimi i vecuar, dhome gjumi, ballkon i madh, tualet. Elektroshtepiaket dhe mobiljet te gjitha te reja, parket, kondicioner.

Shitet 55000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Kinostudio, Oxhaku, Tufinë
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 8, 2022 at 1:54 pm
 • Property ID: BV04
 • Price: €55,000
 • Property Size: 100 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra