Mirë se vini në Bela Real Estate

Shtepi Private Me Qera 1+1 prane Venue Club (ID BV217) Tirane

 • €165
Rruga Sadik Petrela, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Shtepi Private Me Qera 1+1 prane Venue Club (ID BV217) Tirane

Rruga Sadik Petrela, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €165

Overview

Property ID: BV217
 • Vila
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 45
 • m2

Description

Prane Venue Club, rruga Paro Kita jepet shtepi private me qera 1+1, kati 1. Siperfaqe 45 m2, 1 dhome, 1 banjo, kuzhine, sallon ndenje. Shtepia eshte e mobiluar, elektroshtepiaket e nevojshme, instalime te reja elektrike dhe hidraulike, oborr per parkim te nje automjeti. Zone e qete dhe familjare.

Jepet me qera    165 euro/20 000 leke ne muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brryli, Fresku, Hoxha Tahsim, Kinostudio, Oxhaku, Porcelani, Rruga Bardhyl, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 15, 2021 at 7:29 am
 • Property ID: BV217
 • Price: €165
 • Property Size: 45 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra