Mirë se vini në Bela Real Estate

Shtepi private me qera prane Qsut (ID BV228) Tirane

 • €250
Rruga Tasim Shehu, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Shtepi private me qera prane Qsut (ID BV228) Tirane

Rruga Tasim Shehu, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €250

Overview

Property ID: BV228
 • Apartamente, Vila
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2

Description

Prane Spitaleve  , ne rrugen Tasim Shehu jepet me qera kati i pare i nje vile 3 kateshe. Siperfaqe 70 m2 , 1+1 , kati i pare. Eshte e mobiluar ne menyre bashkekohore dhe me te gjitha kushtet.

Jepet me qera 250 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Kinostudio, Porcelani, Tufinë
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 28, 2021 at 1:43 pm
 • Property ID: BV228
 • Price: €250
 • Property Size: 70 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Vila
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi