Mirë se vini në Bela Real Estate

Toke Ne Shitje Ne Peze Te Vogel (ID BT30) Tirane

 • €100,000
Pezë e Vogël, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1036, Shqipëria
Featured PĂ«r Shitje TĂ« PĂ«rzgjedhura

Toke Ne Shitje Ne Peze Te Vogel (ID BT30) Tirane

Pezë e Vogël, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1036, Shqipëria
 • €100,000

Overview

Property ID: BT30
 • Toka
 • Property Type
 • 2000
 • m2

Description

Ne Peze te Vogel prane rruges kryesore shitet toke are me siperfaqe 2000 m2, mund te kthehet ne toke truall, me hipoteke. Ndodhet ne nje zone turistike dhe ofron mundesine ideale per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 100.000 Euro

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Kombinat, Zone Periferike
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on June 13, 2022 at 10:45 am
 • Property ID: BT30
 • Price: €100,000
 • Property Size: 2000 m2
 • Property Type: Toka
 • Property Status: PĂ«r Shitje

Features

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra