Mirë se vini në Bela Real Estate

Toke Ne Shitje Ne Sauk (ID BT19) Tirane

 • €125,000
sanatoriumi
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Toke Ne Shitje Ne Sauk (ID BT19) Tirane

sanatoriumi
 • €125,000

Overview

Property ID: BT19
 • Toka
 • Property Type
 • 800
 • m2

Description

Ne zonen e Saukut,  shitet toke me siperfaqe 800 m2, Toka eshte e pershtatshme per prodhime bujqesore sic jane vreshtat dhe cdo lloj prodhimi tjeter, gjithashtu toka eshte zone ndertimi dhe mund te ndertohet cdo lloj objekti si psh vila, magazina, fabrika etj. Mundesi shume e mire per investim, pasi vitet e fundit eshte zone qe ka patur zhvillim.

Cmimi 125.000 euro

 • City Tiranë
 • Area Liqeni Tiranes, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Sauk, Zone Periferike
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 28, 2022 at 1:16 pm
 • Property ID: BT19
 • Price: €125,000
 • Property Size: 800 m2
 • Property Type: Toka
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT