Mirë se vini në Bela Real Estate

Toke Ne Shitje Ne Zonen E Farkes (ID BT16) Tirane

 • €88,000
Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Toke Ne Shitje Ne Zonen E Farkes (ID BT16) Tirane

Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
 • €88,000

Overview

Property ID: BT16
 • Toka
 • Property Type
 • 11000

Description

Ne zonen e Farkes shitet truall toke me siperfaqe 11.000 m2, Toka eshte e pershtatshme si per prodhime bujqesore sic jane vreshtat dhe cdo lloj prodhimi tjeter, gjitheashtu toka eshte zone ndertimi dhe mund te ndertohet cdo lloj objekti si psh vila etj.

Cmimi 80 Euro|m2

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Berzhite, Farke, Priske, Sauk
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 24, 2021 at 9:35 am
 • Property ID: BT16
 • Price: €88,000
 • Property Size: 11000
 • Property Type: Toka
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda