Mirë se vini në Bela Real Estate

Toke Ne Shitje Ne Zonen E Farkes (ID BT18) Tirane

 • €260,000
RRUGA LUGJASI POSHTE FARKE
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Toke Ne Shitje Ne Zonen E Farkes (ID BT18) Tirane

RRUGA LUGJASI POSHTE FARKE
 • €260,000

Overview

Property ID: BT18
 • Toka
 • Property Type
 • 3700
 • m2

Description

Ne zonen e Farkes shitet truall toke me siperfaqe 3700 m2, Toka eshte e pershtatshme si per prodhime bujqesore sic jane vreshtat dhe cdo lloj prodhimi tjeter, gjitheashtu toka eshte zone ndertimi dhe mund te ndertohet cdo lloj objekti si psh vila.Magazina.Fabrika etj.

Cmimi 70 Euro|m2

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Farke, Qyteti Studenti, Sauk
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 28, 2021 at 7:52 am
 • Property ID: BT18
 • Price: €260,000
 • Property Size: 3700 m2
 • Property Type: Toka
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra