Mirë se vini në Bela Real Estate

Toke ne shitje Tek rruga e Arbrit (ID BT14) Tirane

 • €162,500
Shtish-Tufinë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1700, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Toke ne shitje Tek rruga e Arbrit (ID BT14) Tirane

Shtish-Tufinë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1700, Shqipëria
 • €162,500

Overview

Property ID: BT14
 • Toka
 • Property Type
 • 650
 • m2

Description

Tek rruga e Arbrit, ne Tufine shitet toke buze rruge me certifikate pronesie. Siperfaqe 650 m2, ka koeficent ndertimi 40% dhe me lartesi deri ne 11 m. E pershtatshme per aktivitete biznesi dhe banimi cmimi 250€ m2.

Shitet     162 500 euro i diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Babrru, Kinostudio, Tufinë
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 20, 2021 at 8:10 am
 • Property ID: BT14
 • Price: €162,500
 • Property Size: 650 m2
 • Property Type: Toka
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra