Mirë se vini në Bela Real Estate

Toke ne shitje tek Rruga e Kavajes (ID BT13) Tirane

 • €260,000
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Shitje TĂ« PĂ«rzgjedhura

Toke ne shitje tek Rruga e Kavajes (ID BT13) Tirane

Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €260,000

Overview

Property ID: BT13
 • Toka
 • Property Type
 • 230
 • m2

Description

Ne rrugen e Kavajes shitet toke me siperfaqe 230m2 . Toka eshte me dokumentacion te rregullt Hipotekor, i pershtashem per te ngritur cdo lloj aktiviteti dhe per ndertim , dhe ndodhet ne nje nder zonat me te lakmuara te Tiranes.

Shitet 260000 euro

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Qender, Rruga e DurrĂ«sit, Rruga e KavajĂ«s, Rruga Mine Peza, Shallvaret, Sheshi Willson, Stacioni i Trenit
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on May 10, 2021 at 1:52 pm
 • Property ID: BT13
 • Price: €260,000
 • Property Size: 230 m2
 • Property Type: Toka
 • Property Status: PĂ«r Shitje

Features

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra