Mirë se vini në Bela Real Estate

Truall Per Investim Buze Liqenit Te Farkes ( ID BT17) Tirane

 • €125,000
Liqeni i Farkës, Mollasej (Farka e Vogël), Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Truall Per Investim Buze Liqenit Te Farkes ( ID BT17) Tirane

Liqeni i Farkës, Mollasej (Farka e Vogël), Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
 • €125,000

Overview

Property ID: BT17
 • Toka, Vila
 • Property Type

Description

Buze liqenit te Farkes shitet truall per investim , siperfaqja 500 m2, vila eshte konceptuar si godine dy kateshe mbi toke dhe nje kate sherbimi nen toke, trualli eshte me leje ndertimi te paguar dhe me projektin e viles te perfunduar dhe te paguar, eshte gati per te filluar ndertimin. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes dhe po kerkohet gjithnje e me shume per ndertimin e vilave.

Cmimi 125.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Farke, Priske, Sauk
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 5, 2022 at 10:35 am
 • Property ID: BT17
 • Price: €125,000
 • Land Area: 500 m2
 • Property Type: Toka, Vila
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda