Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament / zyrë 2+1 në rrugën e Dibrës tek kompleksi Tower Bridge (ID B22057) Tiranë

 • €280
Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament / zyrë 2+1 në rrugën e Dibrës tek kompleksi Tower Bridge (ID B22057) Tiranë

Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €280

Overview

Property ID: B22057
 • Apartamente, Zyra
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 103
 • m2
 • 2017
 • Year Built

Description

Apartament me qera 2 + 1 ne rrugen e Dibres, tek kompleksi “Tower Bridge”, kati 4, nje nga komplekset me te mira ne kryeqytet, me punime ekstra cilesore jo te kompanise, siperfaqe prej 103.2 m2, e organizuar ne sallon zona e kuzhinës, dy dhoma gjumi të shtuara me parket, dy banjo (njëra me dritare), 2 ballkone, një depo dhe një korridor që shpërndan ambientet. Jepet bosh vetëm me një sportel. I përshtatshëm për biznes si zyra, noteri, agjencia, studio, etj.
Jepet me qira për banesë 280 euro

Jepet me qira për biznes 330 euro

 

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi Zogu i Pare, Farmacia 10, Oxhaku, Pazari i Ri, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Selvia, Shkolla Kuqe, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 20, 2021 at 1:19 pm
 • Property ID: B22057
 • Price: €280
 • Property Size: 103 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Year Built : 2017
 • Property Type: Apartamente, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra