Mirë se vini në Bela Real Estate

Vile 2-Katshe Ne Shitje Prane Kompleksit Grand (ID BV018) Tirane

 • €205,000
Tregu Elektrik, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Vile 2-Katshe Ne Shitje Prane Kompleksit Grand (ID BV018) Tirane

Tregu Elektrik, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €205,000

Overview

Property ID: BV018
 • Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 325
 • m2

Description

Tek rruga Tomi Kristo, prane me Kompleksin Grand shitet vile 2-Kateshe me siperfaqe totale 325 m2, nga te cilat 125 m2 jane siperfaqe ndertimi ndertese e re, pjesa tjeter eshte truall, me dokumentacion te rregullt hipotekor. Kati i pare eshte hyrje 2+1 e organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon me kuzhine,  tualete dhe koridori lidhes. Kati i dyte eshte bosh i pamobiluar dhe ka mundesi ndarje organizimi sipas deshires. Vila ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes.

Cmimi 205000 Euro

 • City Tiranë
 • Area Ali Demi, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Qyteti Studenti, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 10, 2021 at 3:45 pm
 • Property ID: BV018
 • Price: €205,000
 • Property Size: 325 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra