Mirë se vini në Bela Real Estate

Vile 3-Katshe Ne Shitje Ne Zonen e Farkes (ID BV011) Tirane

 • €215,000
Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Vile 3-Katshe Ne Shitje Ne Zonen e Farkes (ID BV011) Tirane

Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
 • €215,000

Overview

Property ID: BV011
 • Vila
 • Property Type
 • 8
 • Bedrooms
 • 6
 • Bathrooms
 • 840
 • m2

Description

Ne zonen e Farkes shitet vile 3-Katshe me siperfaqe 360 m2 ku secili kat ka nga 120 m2, toke rrethuese 480 m2, e mobiluar, me hipoteke. Vila ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe me ajer me te paster te Tiranes. Cdo kat ka nga 2 ballkone te medha nga pjesa e perparme dhe e pasme. Vila ndodhet shume prane unazes se re qe lidh farken me Tegun dhe Shkozen.

Cmimi 215.000

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Farke, Priske, Sauk
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 24, 2021 at 9:37 am
 • Property ID: BV011
 • Price: €215,000
 • Property Size: 840 m2
 • Bedrooms: 8
 • Rooms: 12
 • Bathrooms: 6
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda