Mirë se vini në Bela Real Estate

Vile 3-Katshe Ne Shitje Prane Medresese (BV012) Tirane

 • €165,000
Rruga Riza Cerova, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Vile 3-Katshe Ne Shitje Prane Medresese (BV012) Tirane

Rruga Riza Cerova, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €165,000

Overview

Property ID: BV012
 • Apartamente, Vila
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 4
 • Garages
 • 348
 • m2
 • 2007
 • Year Built

Description

Tek rruga Riza Cerova shitet vile 3-Kate me siperfaqe totale 348 m2, Kati i pare magazine dhe garazhd, kati i 2-te 2+1, kati i 3-te 2+1, garzoniere ne vete 20.5m2, oborr 69,2 m2, vila 89,3 m2 kati, mobilim i thjeshte, hipoteke, kondicioner, ballkon. Vila eshte ndertuar ne vitin 2007 dhe ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes.

Cmimi 165,000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Medreseja, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Shallvaret, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 28, 2021 at 3:44 pm
 • Property ID: BV012
 • Price: €165,000
 • Property Size: 348 m2
 • Bedrooms: 4
 • Rooms: 7
 • Bathrooms: 2
 • Garages: 4
 • Year Built : 2007
 • Property Type: Apartamente, Vila
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda