Mirë se vini në Bela Real Estate

Vile 3-Katshe Ne Shitje (restorant, bar, banim) Prane Selvise (ID BV208) Tirane

 • €960,000
Rruga 4 Dëshmorët, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Vile 3-Katshe Ne Shitje (restorant, bar, banim) Prane Selvise (ID BV208) Tirane

Rruga 4 Dëshmorët, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €960,000

Overview

Property ID: BV208
 • Dyqane, Hotele, Vila
 • Property Type
 • 10
 • Bedrooms
 • 6
 • Bathrooms
 • 610
 • m2

Description

Prane Selvise shitet vile 3-katshe me siperfaqe 610 m2 nga te cilat 125 m2 eshte kati i pare, 225 m2 kati i dyte, 225 m2 kati i trete dhe pjesa tjeter jane shkallet, ndertim relativisht i ri, me hipoteke, kati i pare aktualisht funksionon si bar-kafe-bilardo, aktualisht ne gjendje pune, me sistem aspirimi dhe kondicionimi, tualet, depo. Kati i dyte eshte restorant, sistem aspirimi dhe kondicionimi, kuzhine e kompletuar, 2 tualete, zyre, hyrje-dalje nga pas ne pjesen e kuzhines per furnizime, tubi i aspirimit funksional, tavane te varura, parket, i mobiluar dhe i arreduar ne menyre funksionale. Kati i 3-te aktualisht sherben per banim, 4+1+2 tualete dhe ballkon i madh. Taraca e shfrytezueshme dhe e shtruar me pllaka. Vila organizohet kati 1, ambjent OPEN SPACE dhe tualet, kati 2 organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE, tualetet, kuzhina dhe zyra. Kati i 3-te organizohet nga salloni i ndenjes, 4 dhoma gjumi, 2 tualetet dhe ballkoni i madh. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara nga njerzit. E pershtatshme per hotel, restorant, godine multi-funksionale etj. Mundesi teper e mire investimi.

Cmimi 960.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Farmacia 10, Frigoriferi, Medreseja, Pazari i Ri, Qender, Restorant Durresi, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Selvia, Shkolla Kuqe, Siri Kodra, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 25, 2021 at 8:48 am
 • Property ID: BV208
 • Price: €960,000
 • Property Size: 610 m2
 • Bedrooms: 10
 • Rooms: 10
 • Bathrooms: 6
 • Property Type: Dyqane, Hotele, Vila
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda