Mirë se vini në Bela Real Estate

Vile 4 Kateshe ne shitje ne Myslym Shyr (ID BV08) Tirane

 • €1,000,000
Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Vile 4 Kateshe ne shitje ne Myslym Shyr (ID BV08) Tirane

Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,000,000

Overview

Property ID: BV08
 • Apartamente, Vila
 • Property Type
 • 6
 • Bedrooms
 • 7
 • Bathrooms
 • 480
 • m2

Description

Ne Myslym Shyr , shitet vile 4 kateshe Siperfaqja 480m².Kati 1(perdhe) -garazhd per 2 makina vend magazinimi dhe banjo.Kati 2 ka 2 dhoma ndenje ,  njera dhome me oxhak , kuzhine, banjo.Kati 3 ka 3 dhoma secila me ballkon 2 banjo korridor.Kati 4 ka dhome ndenje me oxhak , dhe hapesire tip verande me zgare me shatervan dhe banjo. Vila ka 6 ballkone gjithsej, dhe eshte e mobiluar ne menyre bashkekohore.Me hiptokete.

Cmimi 1 M € diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Ali Demi, Blloku, Fusha e Aviacionit, Ish-Ekspozita, Kodra e Diellit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Pallati me Shigjeta, Pazari i Ri, Qender, Rruga Asim Vokshi, Rruga Bardhyl, Rruga Bogdanve, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Elbasanit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Shallvaret, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania, Tirane e Re
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 14, 2021 at 2:51 pm
 • Property ID: BV08
 • Price: €1,000,000
 • Property Size: 480 m2
 • Bedrooms: 6
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 7
 • Property Type: Apartamente, Vila
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi