Mirë se vini në Bela Real Estate

Vile Luksoze Ne Shitje Prane Komunes Se Parisit (ID BV014) Tirane

 • €2,000,000
Featured Për Shitje
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje

Vile Luksoze Ne Shitje Prane Komunes Se Parisit (ID BV014) Tirane

Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €2,000,000

Overview

Property ID: BV014
 • Vila
 • Property Type
 • 6
 • Bedrooms
 • 4
 • Bathrooms
 • 7
 • Garages
 • 1025
 • m2

Description

Prane Komunes se Parisit dhe Liqenit artificial te Tiranes shitet Vile Luksoze 3 kate me siperfaqe totale 1025 m2 nga te cilat 610 m2 jane ndertim, vila ka 3 sallone te medha, 1 kuzhine ngrenie, 6 dhoma gjumi,4 tualete, 1 garazhd + 6 vende te tjera parkimi, 2 kate verande, 2 pishina nga te cilat njera eshte ne toke ndersa tjetra ndodhet ne tarace, cdo dhome ka ballkon dhe ka ndricim natyral nga te gjitha anet, kondicioner, oxhak,e mobiluar ne menyre bashkekohore, termo dhe hidro izolim, e gjelberuar nga te gjitha anet. Vila ndodhet ne nje nga zonat me te lakmuara te kryeqytetit, ndodhet prane mushkerive te Tiranes(Liqenit artificial) dhe ka prane cdo fasilitet te nevojshem.

Cmimi 2.000.000

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Rezidenca Kodra e Diellit, Stadiumi Dinamo
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 7, 2021 at 1:10 pm
 • Property ID: BV014
 • Price: €2,000,000
 • Property Size: 1025 m2
 • Bedrooms: 6
 • Rooms: 10
 • Bathrooms: 4
 • Garages: 7
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda