Mirë se vini në Bela Real Estate

Vile me qera tek Bulevardi i Ri (ID BV221) Tirane

 • €230
Bulevardi i Ri, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Vile me qera tek Bulevardi i Ri (ID BV221) Tirane

Bulevardi i Ri, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €230

Overview

Property ID: BV221
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 80
 • m2

Description

Tek Bulevardi i Ri jepet me qera kati i dyte i nje nje vile dy kateshe . Hyrja ka siperfaqe 80m2 , dhe eshte e organizuar ne 1 sallon te madh ndenjeje , 1 dhome gjumi , tualet. Eshte totalisht e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme.

Jepet me qera 230 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Kompleksi Usluga, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Qender, Sheshi Willson, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 25, 2021 at 1:17 pm
 • Property ID: BV221
 • Price: €230
 • Property Size: 80 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra