Mirë se vini në Bela Real Estate

Vilete ne shitje 3+1 ne Linze (ID BV05) Tirane

 • €67,000
Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Vilete ne shitje 3+1 ne Linze (ID BV05) Tirane

Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €67,000

Overview

Property ID: BV05
 • Vila
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 131.5
 • m2

Description

Ne Linze, prane Restorant Freskut shitet vilete vetem kati i dyte  3+1,  me hipoteke. Siperfaqe 131.5 m2, 3 dhoma, 2 banjo, 3 ballkone. Shtepia eshte e pamobiluar, pamje fantastike te qytetit, ajer i paster, zone e qete dhe familjare.

Shitet       67 000 euro i padislutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Dajti, Fresku, Kinostudio, Linze, Porcelani
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 7, 2021 at 2:48 pm
 • Property ID: BV05
 • Price: €67,000
 • Property Size: 131.5 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra