Mirë se vini në Bela Real Estate

Vile Ne Shitje Ne Prush (ID BV050) Tirane

 • €220,000
Prush, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 643, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Vile Ne Shitje Ne Prush (ID BV050) Tirane

Prush, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 643, Shqipëria
 • €220,000

Overview

Property ID: BV050
 • Vila
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 700
 • m2

Description

Ne Prush shitet vile 2 katshe me siperfaqe trualli 700 m2 nga te cilat 123 m2 eshte siperfaqja e ndertimit, ndertim i ri, me hipoteke, i mobiluar, 3 puse uji, mgazine, peme frutore. Kati 1 organizohet nga garazhdi i madh dhe 1 garsoniere. Kati 2 organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit(mund te behen ambjente te ndara), dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe 2 ballkonet. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe me ajrin me te paster te Tiranes.

Cmimi 220.000

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Kombinat, Zona Industriale, Zone Periferike
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 28, 2022 at 11:14 am
 • Property ID: BV050
 • Price: €220,000
 • Property Size: 700 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda