Mirë se vini në Bela Real Estate

Vile ne shitje prane ish Uzines Dinamo (BV103) Tirane

 • €150,000
Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Vile ne shitje prane ish Uzines Dinamo (BV103) Tirane

Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €150,000

Overview

Property ID: BV103
 • Vila
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 385
 • m2

Description

Prane Uzines Dinamo, shitet vile 1 katshe 385 m2, me hipoteke. Vila ka siperfaqe banimi 112 m2, me 4 dhoma,1 banjo dhe oborr 120 m2 i dekoruar me peme te ndryshme . Vila eshte e rinovuar teresisht. Instalime hidraulike dhe elektrike moderne, dritare duralumini dopjo xham , te gjitha dyer te reja, e shtruar me pllaka,  bere me sistem kapot  veshje me polisterol me fije karboni 8 cm dhe grafiato te bardhe te cilesise se larte dhe e lyer me boje te bardhe te cilesia premium , oxhak dhe sobe drush, dere e blinduar e re, vendparkim per 3 automjete. Zone e qete per banim vetem 1.5km nga qendra e Tiranes

Shitet 150 000 euro

 

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Frigoriferi, Medreseja, Misto Mame, Paskuqan, Rr. 5 Maji / Concord Center, Stacioni i Trenit, Tregu Industrial
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 19, 2021 at 11:44 am
 • Property ID: BV103
 • Price: €150,000
 • Property Size: 385 m2
 • Bedrooms: 4
 • Rooms: 5
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra