Mirë se vini në Bela Real Estate

Vile Ne Shitje Tek Gjiri I Lalzit (ID BV036) Tirane

 • €600,000
Gjiri i Lalzit, Qarku i Durrësit, Shqipëria veriore, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Vile Ne Shitje Tek Gjiri I Lalzit (ID BV036) Tirane

Gjiri i Lalzit, Qarku i Durrësit, Shqipëria veriore, Shqipëria
 • €600,000

Overview

Property ID: BV036
 • Vila
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 4
 • Bathrooms
 • 910
 • m2
 • 2017
 • Year Built

Description

Ne Gjirin e Lalzit tek rezidenca Prima Vera shitet vile 3 katshe, 280 m2 ndertim(3 kate), 630 m2 oborr, ndertim i ri(2017), ne vijen e pare, plazh privat per rezidencen, e mobiluar ne menyre bashkekohore, me hipoteke, mund te behet dhe pishina. Vila organizohet, kati 1 salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit me vete dhe nje tualet, kati 2 organizohet ne 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete, kati 3 organizohet nga 1 dhome, tualeti dhe veranda. Ndodhet ne nje nga komplekset me te mira te Gjirit te Lalzit dhe ofron qetesine, komoditetin, ajrin dhe plazhin e paster.

Cmimi 600.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Zone Periferike
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 2, 2022 at 10:27 am
 • Property ID: BV036
 • Price: €600,000
 • Property Size: 910 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 4
 • Year Built : 2017
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda