Mirë se vini në Bela Real Estate

Vile ne shitje tek Kafja e Rremes (ID BV103) Tirane

 • €175,000
Rruga Myslym Keta
Për Shitje

Vile ne shitje tek Kafja e Rremes (ID BV103) Tirane

Rruga Myslym Keta
 • €175,000

Overview

Property ID: BV103
 • Dyqane, Garazhe, Vila
 • Property Type
 • 5
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 360
 • m2

Description

Ne rrugen Myslym Keta, afer Kafes se Rremes shitet vile 3 kateshe me siperfaqe 360 m2, ku cdo kat eshte 120 m2. Vila eshte ndertuar se fundmi , e mobiluar dhe e pajisur me te gjithe dokumentacionin hipotekor. Kati i pare eshte perdorur si biznes ambjenti eshte ne rruge kryesore  .Kati i dyte perbehet nga 2 dhoma gjumi , sallon dhe guzhine me vete .Kati i trete perbehet nga 3 dhoma gjumi , sallon dhe guzhine me vete , ballkon i madh me pamje nga mali i Dajtit . Aktualisht e gjithe godina eshte e dhene me qera .

Per shitje  175 000 euro shume pak i diskutueshem.

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Babrru, Kafja e Rremes, Kinostudio, Porcelani, Shkolla e Bashkuar, Tufinë
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 10, 2021 at 4:04 pm
 • Property ID: BV103
 • Price: €175,000
 • Property Size: 360 m2
 • Bedrooms: 5
 • Rooms: 7
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Dyqane, Garazhe, Vila
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra